O nás

Nabízíme ubytování hotelového typu pro turisty, manažery, účastníky školení, rodinných oslav atd., a pro zaměstnance stavebních, řemeslných a jiných firem. Byty jsou také vhodné jak pro rodinu, tak pro studenty. Pro firmy,studenty a větší skupiny lidí nabízíme výhodnější ceny za ubytování, které s Vámi rádi projednáme telefonicky i po osobní domluvě.

Hotelový dům je členěn do bytových jednotek dvou typů - ubytování standardní a hotelové.

Byty jsou situovány jako 2+kk s vybavenou kuchyňkou ( lednice, mikrovlnná trouba, sklokeramická deska, varná konev) a vlastním sociálním zařízením. Pokoje jsou vybaveny LCD TV.

Pokoje jsou samostatně pronajímatelné. Klient, který si nechce pronajímat celý byt si může pronajmout pouze jeden pokoj v bytě. V tom případě se o kuchyňku a sociální zařízení dělí s klientem ubytovaným v druhém pokoji. V každém bytě se nachází jeden jednolůžkový pokoj a jeden dvoulůžkový.

Dále můžeme nabídnout nově zařízené byty 1+1, kde jsou dvě lůžka, vybavená kuchyňka ( lednice, mikrovlnná trouba, sklokeramická deska, varná konev) a vlastní sociální zařízením. Pokoj jsou vybaven LCD TV.

Aktuální nabídka

Kontakt

Hotelový dům K2
Zašovská 461
757 01 Valašské Meziříčí
+420 571 615 326
+420 777 722 117

TOPlist