Tipy na výlety do okolí

Cyklostezka Bečva: Opřete se do pedálů, bude to jízda!

Má jeden začátek a dva konce. Nebo jsou to spíše dva začátky a jeden konec? Záleží na úhlu pohledu. Cyklostezka Bečva. Součást unikátní cyklodálnice C1. Nekorunovaná královna moravských cyklostezek. Možná i těch českých.

Mnohotvárná stejně jako samotná řeka Bečva, podél jejíhož toku se tato nejznámější cyklotrasa Beskyd a střední Moravy vine. Že jste ještě neměli tu čest ji na svém bicyklu, koloběžce či in-linech pokořit?

5. 5. 2020 | Rubrika: Tipy na výlety do okolí

Pustevny a Radhošť – čím si vás přitáhnou?

Žádný milovník turistiky a aktivního pohybu nemůže při své návštěvě Valašska vynechat výstup na horu Radhošť. Ani pokud by už zde stokrát byl.

Jednoduše nelze promeškat příležitost na chvíli si posedět u obří sochy pohanského boha Radegasta, kochat se výhledem na Lysou horu nebo na Pustevnách s uznalým výrazem ve tváři obdivovat ikonické Jurkovičovy stavby – Libušín a Maměnku.

31. 5. 2020 | Rubrika: Tipy na výlety do okolí

Proč navštívit Rožnov pod Radhoštěm: Skanzen a co dál?

Co se vám vybaví, když se řekne Rožnov pod Radhoštěm? Drsná romantika starých časů, hluboce zakořeněná v lidové architektuře místního skanzenu? Osoba Dušana Jurkoviče?

Lýtka namožená po celodenním výšlapu na horu Radhošť a Pustevny? Či snad spíše relaxace ve zlatavém moku v populárních Rožnovských pivních lázních?

31. 5. 2020 | Rubrika: Tipy na výlety do okolí

Aktuální nabídka

Kontakt

Hotelový dům K2
Zašovská 461
757 01 Valašské Meziříčí
+420 571 615 326
+420 777 722 117

TOPlist