Pronájem bytů Valašské Meziříčí

Hledáte krátkodobý nebo dlouhodobý pronájem bytu, prošli jste kvůli tomu už desítky inzerátů s označením „byty k pronájmu Valašské Meziříčí“, ale stále jste nenašli to pravé řešení vaší situace?

Pronajměte si byt nebo pokoj v našem Hotelovém domě nedaleko centra města. Nabízíme klasický pronájem samostatných pokojů i pronájem bytů ve Valašském Meziříčí za dostupné ceny. Jedná se o pronájem našich vlastních kapacit, je možno dohodnout se jak na krátkodobém, tak na dlouhodobém pronájmu.

Můžete si pronajmout celý byt nebo sdílet bydlení s dalším spolubydlícím. Dlouhodobý pronájem pokojů a bytů nabízíme již od 6.000 Kč za měsíc včetně energií.

Vyberte si variantu pronájmu, která vám nejvíc vyhovuje, nebo nám prostě rovnou napište své požadavky, určitě se domluvíme!

.

online rezervace služeb

.

Možnosti pro krátkodobý i dlouhodobý pronájem bytů ve Valašském Meziříčí

 • Pronájem bytu 2+kk Valašské Meziříčí (dvoupokojový byt), ceny od 8000 Kč+ zálohy na energie + vratná kauce
  Ubytování v bytech 2+1 vhodné pro 2-3 osoby s moderní, plně vybavenou kuchyňkou a vlastním sociálním zařízením. Vybavená kuchyňka umožňuje vlastní vaření. K dispozici je běžné nádobí, lednice, varná konvice, mikrovlnná trouba, varná deska, LCD televizor, bezplatná wi-fi, plocha cca 35 m2.
 • Pronájem bytu 1+kk Valašské Meziříčí (jednopokojový byt), ceny od 7000 Kč + zálohy na energie + vratná kauce
  Nově zařízené byty 1+kk max. pro 2 osoby jsou vybaveny dvoulůžkovým pokojem, kuchyňkou a vlastním sociálním zařízením. V kuchyni k dispozici běžné nádobí, lednička, varná konvice, mikrovlnná trouba, varná deska. V každém bytě LCD televizor a bezplatný přístup k wi-fi.
 • Pronájem samostatného pokoje Valašské Meziříčí, ceny od 6 000 Kč
  Je pro vás celý byt příliš velký? Nemusíte nutně platit za pronájem bytu, pokud nechcete. U nás si lze pronajmout rovněž i samostatný pokoj. V takovém případě pak kuchyňku a sociální zařízení sdílíte s dalším spolubydlícím ubytovaném ve druhém pokoji.

Plnohodnotné vybavení bytů je samozřejmost

Kromě moderního zařízení a plně vybavené kuchyňky je ve většině bytů k dispozici také pračka. Pro byty bez pračky je pak možno vyřešit praní prádla přes společnou pračku v suterénu. Ve všech bytech máte k dispozici přístup k wi-fi zdarma.

Ubytování pro rodiny s dětmi Valmez

Proč pronájem bytu v našem Hotelovém domě?

 • Kompletně vybavené byty k pronájmu nedaleko centra Valašského Meziříčí.
 • Možnost krátkodobého i dlouhodobého pronájmu bytu či pokoje.
 • Vybavení a služby jako na hotelu, svoboda a pohodlí jako doma.
 • Útulné, nově zrekonstruované pokoje, nové sociální zařízení, moderní nábytek a plně vybavený kuchyňský kout.
 • Rozumné ceny za dlouhodobý pronájem od 6 000 Kč/měsíc včetně energií.
 • Výborná poloha – asi 200 m od autobusového nádraží a 10 minut chůze od centra města, potraviny 50 m od hotelu, supermarkety Lidl, Albert v dosahu 150 m.
 • Bezproblémové parkování přímo před budovou Hotelového domu (zdarma).
 • K dispozici hotelová recepce.
 • Úschovna kol.
 • Přístup k wi-fi ve všech bytech a pokojích.

Ceník pronájmu bytů ve Valašském Meziříčí

Cena za dlouhodobý pronájem bytů a pokojů je od 6 000 Kč/měsíc včetně energií. Konečná cena ale může být individuální, promítá se do ní také délka pronájmu, výše složené kauce, počet ubytovaných osob apod.

Cena za ubytování zaměstnanců firem je nastavena od 270 Kč/den + DPH. Zahrnuje ubytování v 1–4lůžkových pokojích s vlastním příslušenstvím a kuchyňským koutem.

.

online rezervace služeb

.

Podívejte se, jak to u nás vypadá.