Ubytování pro studenty

Internát, kolej nebo privát? Které ubytování pro studenty bude to nejlepší a zároveň udržitelné pro domácí rozpočet? To je věčná otázka snad všech studentů, a hlavně jejich rodičů, kteří se rozhodli pro střední či vysokou školu mimo své bydliště.

Hledáte studentské bydlení ve Valašském Meziříčí? Co takhle řešení, které v sobě kombinuje od každého něco – komfort privátu, svobodu studentské koleje i servis hotelového ubytování. To vše za částku, po jejímž zaplacení vám ještě zbude dost i na studentský život.

Náš Hotelový dům se strategickou polohou v docházkové vzdálenosti centra Valašského Meziříčí a cca 200 m od autobusového nádraží poskytuje ubytování pro studenty v komfortních a moderně zařízených bytech nebo pokojích.

Můžete si pronajmout celý byt nebo sdílet bydlení s dalším spolubydlícím. Dlouhodobý pronájem pokojů a bytů pro studenty nabízíme již od 6.000 Kč za měsíc včetně energií.

Vyberte si variantu ubytování, která vám nejvíc vyhovuje. Pro studenty máme připraveny výhodnější ceny. Zavolejte nám nebo napište své požadavky, určitě se domluvíme!

.

online rezervace služeb

.

Možnosti ubytování pro studenty

 • Dvoupokojový byt

Ubytování v bytech 2+1 pro 3–4 osoby s moderní, plně vybavenou kuchyňkou a vlastním sociálním zařízením. Zde se budete cítit jako doma, vybavená kuchyňka umožňuje vlastní vaření. K dispozici je běžné nádobí, lednice, varná konvice, mikrovlnná trouba, varná deska, LCD televizor, bezplatná wi-fi.

 • Jednopokojový byt

Nově zařízené byty 1+kk max. pro 2 osoby jsou vybaveny dvoulůžkovým pokojem, kuchyňkou a vlastním sociálním zařízením. V kuchyni k dispozici běžné nádobí, lednička, varná konvice, mikrovlnná trouba, varná deska. V každém bytě LCD televizor a bezplatný přístup k wi-fi.

 • Pronájem pokoje

Nemusíte nutně platit za celý byt. U nás si lze pronajmout rovněž i samostatný pokoj. V takovém případě pak kuchyňku a sociální zařízení sdílíte s dalším spolubydlícím ubytovaném ve druhém pokoji.

Plnohodnotné vybavení bytů je samozřejmost

Kromě moderního zařízení a plně vybavené kuchyňky je ve většině bytů k dispozici také pračka. Pro byty bez pračky je pak možno vyřešit praní prádla přes společnou pračku v suterénu. Ve všech bytech je možno využít přístup k bezplatné wi-fi.

ubytování pro studenty

Proč se ubytovat právě u nás?

 • Komfortní a levné ubytování blízko centra Valašského Meziříčí a zároveň kousek od přírody.
 • Standard služeb jako na hotelu, svoboda a pohodlí jako doma.
 • Útulné, nově zrekonstruované pokoje, nové sociální zařízení, moderní nábytek a plně vybavený kuchyňský kout.
 • Wi-fi na všech pokojích zdarma.
 • K dispozici hotelová recepce.
 • Možnost vlastního vaření a praní prádla.
 • Bezproblémové parkování přímo před budovou Hotelového domu (zdarma).
 • Výborná poloha – asi 200 m od autobusového nádraží a 10 minut chůze od centra města.  Potraviny 50 m od hotelu, supermarkety Lidl,
 • Albert v dosahu 150 m, nejbližší restaurace cca 150 m.
 • Můžeme ubytovat i velké skupiny osob (kapacita 59 bytů pro cca 150 osob).

Ceník ubytování

Cena za dlouhodobý pronájem bytů a pokojů je od 6 000 Kč/měsíc. Studentům nabízíme výhodnější ceny a můžeme se domluvit na individuální ceně, která se odvíjí např. od délky trvání pronájmu, výše složené kauce, počtu ubytovaných osob apod.

Viz podrobný ceník služeb.

.

online rezervace služeb

.

Podívejte se, jak to u nás vypadá.